Kontaktoru izvēles rīks

Mūsdienu apgaismojuma sistēmas rada augstas ieslēgšanas strāvas. Tāpēc mēs iesakām izmantot rīku zemāk, lai aprēķinātu maksimālo skaitu spuldzēm, ko var pieslēgt Hager kontaktoriem.
No 2014. gada jūnija Hager ir uzlabojis 1 un 2 moduļu kontaktorus. Kontaktoriem, kuriem uz priekšējās daļas ir zīme "+" var pieslēgt lielāku skaitu spuldzes. 1 un 2 moduļu kontaktoriem bez zīmes "+", rezultātu, ko iegūst no kontaktoru aprēķināšanas rīka dala ar 2.

Informāciju, ko sniedz kontaktora izvēles rīks būtu jāuzskata par indikatīvu un tiek sniegta uz "kā ir" pamata. Ievērojamas atšķirības var rasties atkarībā no elektriskās instalācijas un iekārtas, ko izmanto.
Tikai pieredzējuši speciālisti ar zināšanām var noteikt elektroietaises īpašības (ieslēgšanās strāvas lielumu un ilgumu, ierīces vispārējos raksturlielumus un slodzes, utt ...), var apstiprināt un izveidot konfigurāciju, saskaņā ar pašreiz piemērojamajiem uzstādīšanas standartiem . Hager neuzņemas nekādu atbildību par šī rīka lietošanas rezultātā radušajiem zaudējumiem.

Lampu kopējais skaits

Vai Jūs zināt lampas ieslēgšanas strāvas lielumu un laiku


Strāvas pīķis (A)
Lūdzu, aizpildiet formu pareizi
Strāvas pīķa ilgums (mikrosekundes)
Lūdzu, aizpildiet formu pareizi
Kontaktora veids Standarta
Lampas tips
Spuldzes jauda
Kontaktora veids