Impressum

UTU POWEL SIA
NBC 'Jaunbūmaņi'
Stopiņu novads
Rīgas rajons
LV-2130
Latvija

Tel: 67808680
Fax: 67808681


Atbildīgais par laps saturu:
UTU POWEL SIA
Juridiskā forma: Komandītsabiedrība
Atrašanās vieta: Blieskastel
Reģistrācijas vieta: Saarbrücken HRA10002
Reģistrācijas birojs: Blieskastel
Vadītājs: Oswald Bubel, Bertrand Schmitt, Philippe Ferragu, Ulrich Holzer, Ulrich Liesenjohann
PVN reģistrācijas numurs: Reģ.40003625321, Rīga

Datu aizsardzība

Katru reizi, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni internetā, serveris automātiski reģistrē jūsu apmeklējumu. Parasti standarta datus ieraksta log failā. Bieži sīkdatnes tiek izmantotas, lai noteiktu apmeklētāju vēlmes un lai varētu optimizēt mājas lapas atbilstoši apmeklētāju vēlmēm. Tas arī notiek, kad jūs apmeklējat mūsu mājas lapu. Tomēr, personas dati tiks saglabāti tikai tad, ja ievadāt tos par sevi vienā no mūsu formām (piemēram, reģistrācija, informācijas pieprasīšana, reģistrācija semināriem, RSS reģistrācija, atgriezeniskās saiknes forma, lejupielādēšana utt.) Nosūtot šīs veidlapas Jūs piekrītat uzglabāt savus datus, lai mēs varētu apstrādāt jūsu pieprasījumu un sniegt Jums vislabāko iespējamo informāciju nākotnē. Jūsu dati, protams, būs konfidenciāla informācija un netiks nodota trešajām personām. Ja jūs nepiekrītat šai datu uzglabāšanai, tad varat to mums paziņot jebkurā laikā pa pastu, lai mēs varētu noņemt vai izdzēst Jūsu datus.

Atbildība

Dokumenti un faili, ko atradīsiet mūsu tīmekļa vietnē, un to saturs ir sagatavots ar vislielāko rūpību. Tomēr mēs nevaram sniegt nekādas garantijas par publicētās informācijas pareizību vai pilnību. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem, ko varētu rasties, tieši vai netieši, no tās informācijas, kas ir atrodama tīmekļa vietnē. Tas neizslēdz atbildību par rupju neuzmanību vai iepriekšēju nodomu.

Bez tam, mēs neuzņemamies nekādu atbildību par citu mājas lapu saturu, kuras Jūs varat apmeklēt, izmantojot hipersaites mūsu mājas lapā. Tas ir ārējais saturs un mēs nevaram ietekmēt tā vadību. Hager Vertriebsgesellschaft mbH & Co KG sniedz šīs hipersaites tikai kā papildus pakalpojumu. Tomēr mēs neesam atbildīgi par to saturu.